niedziela, 21 czerwca 2015

MŁODZIKI : SMUTNY KONIEC SEZONU !!!

Z dużych nadziei wielka klapa!!! Miało być miejsce medalowe, skończyło się najprawdopodobniej na miejscu w środku tabeli (brak wszystkich wyników). Błękitni przegrali na zakończenie sezonu w Koszycach z jedną z najsłabszych drużyn w lidze i pogrzebali szanse na dobre miejsce na koniec rozgrywek ligowych. Młodziki zagrali kolejne słabe spotkanie, chociaż po 5 minutach prowadzili 2:0 ( bramki Wajdy w 3’ i Czerwińskiego w 5’). Potem było już co raz gorzej, mnożyły się kardynalne błędy w obronie i jeszcze przed przerwą gospodarzom udało się doprowadzić do remisu. W 38’ Błękitni ponownie wyszli na prowadzenie po przepięknym strzale z rzutu wolnego Czerwińskiego ale to było wszystko na co było stać gości. Miejscowi widząc nieporadność przyjezdnych usilnie dążyli do wyrównania i w 45 i 46’ po rzutach rożnych i gapiostwie zawodników Błękitnych  zdobyli dwa gole i tym samym odnieśli drugie zwycięstwo w sezonie.

KS KOSZYCE WIELKIE – BŁĘKITNI   4:3 ( 2:2) bramki : Czerwiński-2, Wajda -1

Błękitni : Tapa – Kuczkowski, Barnaś, Szewczuk, K. Zając – Kusiak, Czerwiński, Chudeusz – Wajda

Na zmianę wchodzili: Popera, Radziszewski, Gaweł, Łazarz, M. Zając