środa, 17 czerwca 2015

MŁODZIKI : PORAŻKA Z DUNAJCEM !

Nie udała się wyprawa młodzików po 3 punkty do Zbylitowskiej Góry. Błękitni po wyrównanym meczu ulegli minimalnie miejscowym 3:2. Dunajec w 8’ po rzucie rożnym i celnym strzale głową objął prowadzenie. Błękitni w 15’ doprowadzili do wyrównania a bramkę zdobył Wajda wykorzystując błąd bramkarza gospodarzy po dośrodkowaniu Czerwińskiego.  Minutę później ponownie Wajda wpisał się na listę strzelców trafiając do siatki  głową po dokładnej centrze Chudeusza. Taki wynik utrzymywał się do 53’, kiedy to zawodnik miejscowych ograł  lewą stronę naszej defensywy i ładnym strzałem pokonał Tapę. Dwie minuty później Wajda trafił do bramki rywali, dobijając strzał Czerwińskiego z rzutu wolnego, ale sędzia dopatrzył się spalonego i gola nie uznał.  Decydująca bramka padła w 58’ po jednym z wielu rzutów rożnych wykonywanych przez gospodarzy i ponownie celnej główce miejscowego zawodnika.

DUNAJEC – BŁĘKITNI 3:2 (1:2) bramki: Patryk Wajda – 2
Błękitni: Tapa – Kuczkowski, Szewczuk, Barnaś, K. Zając – Chudeusz, Bencivenga, Czerwiński, Wajda

na zmianę wchodzili: Kusiak, M. Zając, Piórkowski w rezerwie byli jeszcze Popera i Łazarz